ŘECKO

Chcete jet s partou veselých lidí na dovolenou do Syvoty?   Jedeme v roce 2018.

Cestovním kancelářím, cestovním agenturám, školním i pracovním kolektivům nebo jednotlicům nabízíme ubytování v pensionech na západním pobřeží Řecka v letovisku Sivota včetně zajštění lodních lístků z Itálie do Řecka lodními společnostmi Minoan Lines nebo Anek Lines z Benátek nebo Ancony do řeckého přístavu Igoumenitsa.

Syvota je menší klidné letovisko s veškerou vybaveností vzdálené 25 km od přístavu Igoumenitsa a 40 km od známější Pargy. Členité pobřeží nabízí několik převážně písčitých pláží, křišťálově čisté moře a podél pobřeží celou řadu ostrůvků s jedinečnou možností šnorchlování.

Pensiony jsou nové, pokoje standardně vybavené vlastním WC a sprchou, kuchyňkou, a TV. Jsou vzdálené asi 10 min. volné chůze od centra a 5 - 20 min. volné chůze od několika pláží.

 

 

 

Výhodná poloha letoviska umožňuje celou řadu výletů do okolí za historickými památkami nejen na pevnině, ale i na nedaleké ostrovy Korfu, Paxi a Antipaxi. Po dohodě je možné zajistit také návštěvu vinného sklepa s ochutnávkou řeckých vín a řeckých kulinářských specialit.


V ceně jsou zahrnuty veškeré poplatky za ubytování (ložní prádlo a ručníky), spotřebu elektrické energie a vody.

Ceník lodních lístků pro skupiny i pro jednotlivce Vám zašleme na požádání, poradíme s výběrem trasy i s termíny odjezdů.                                                  *************************************************************************************************************************

Chcete jet s partou veselých lidí na dovolenou do Sivoty?   Jedeme v roce 2018.

 Kontakt 606 782027 , info@votus.cz

Umíme také zápůjčky raftů a lodí. Vyzkoušejte naši půjčovnu lodí VOTUS!
Půjčovna lodí a raftů Vltava - jednodenní i vícedenní výlety po Vltavě

 

Prodej grilů

www.gril-muurikka.cz

Řecká restaurace Poseidon Písek

Navštivte gastronomicky zajímavou restauraci. Ochutnáte řecké speciality, posedíte ve velmi vznešeném a krásném prostředí. Doporučujeme !!

http://www.poseidonpisek.cz/

vinum_left.jpg

Půjčovna lodí Vltava 

www.votus.cz
info@votus.cz
prázky 035[2].jpg

Vyhledat v textu

21. 11. Albert

Zítra: Cecílie